Treningi Women's Run

TRENINGI

 

Chcesz zadbać o swoją kondycję fizyczną? Chciałabyś biegać, ale brakuje Ci motywacji, towarzystwa albo profesjonalnych porad? Dołącz do nas! Pomożemy Ci rozpocząć przygodę z bieganiem! Już w maju rusza ósma edycja programu Women’s Run, umożliwiająca udział w treningach prowadzonych przez profesjonalnego instruktora dla grup nie mniejszych niż 10 i nie większych niż 25 osób w ustalonym terminie (zazwyczaj w każdą sobotę miesiąca) w danej lokalizacji. Zorganizuj swoją grupę w dowolnej dzielnicy Warszawy lub innym mieście, a my zajmiemy sie resztą. Aktualne informacje będziemy zamieszczać na stronie oraz na naszym profilu na Facebooku.

 

Treningi biegowe w ramach programu Women's Run prowadzone są od 2009 roku. Nasze dotychczasowe osiągnięcia znajdują się na archiwalnej wersji strony.

 

Osoby zainteresowane dołączeniem do programu, prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

 

Tymczasem zapraszamy do lektury: "Dekalog początkującego biegacza".

 

 

NASI TRENERZY

 

Dariusz Wieczorekdwukrotny brązowy medalista Mistrzostw Polski w maratonie, obecnie trener polskiej kadry pięcioboistek.            Justyna Dworeckaukończyła kurs w Polskiej Akademi Sportu z tytułem instruktora sportu o specjalności - fitness. Biega bo uwielbia aktywnie spędzać czas. Dodatkowo trenuje pole dance, exotic, twerk. Czynnie bierze udział w organizowanych warsztatach i szkoleniach doskonaląc swoje umiejetności.

 

Monika Małeckabyła sprinterka i płotkarka, obecnie trenerka LA pracująca z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Jedna z ambasadorek kampanii społecznej "Co Trzecia" mówiącej o zdrowiu kobiet; jest certyfikowanym trenerem programu Pelvic Floor Save - treningów bezpiecznych dla mięśni dna miednicy.            Martyna Sieczkowskabyła skoczkini wzwyż, absolwentka AWF ze specjalizacją trenera osobistego, obecnie trenerka LA pracująca z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Ukończyła kurs na instruktora fitnessu oraz instruktora lekkoatletyki.

 

Julia Kamińskastudentka rehabilitacji AWF w Warszawie. Pasjonatka wszelkich sportów indywidualnych. Była zawodniczka sekcji snowboardowej AZS „Środowisko” Opole i uczestniczka Akademickich Mistrzostw Polski w snowboardzie. Instruktorka rekreacji ruchowej, ze specjalnością fitness.            Joanna Palkaabsolwentka AWF na Wydziale Rehabilitacji, instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness - nowoczesne formy gimnastyki. Trenuje w sekcji aerobiku sportowego AWF, udział w Akademickich Mistrzostwach Polski w Aerobiku Sportowym, III miejsce WFF-WBBF Europe Grand Prix Open.

 

Karol Chmielabsolwent AWF w Warszawie na kierunku wychowanie fizyczne. W czasie studiów uzyskał uprawnienia trenerskie oraz instruktorskie w wielu dyscyplinach sportowych takich jak kulturystyka, fitness, pływanie, gimnastyka sportowa. Miłośnik biegania, propagator aktywnego spędzania czasu.            Jan Bartoszewskitrener lekkiej atletyki w UKS Żoliborz (od 2004r.); wychowankowie: Michał Gralewski trzykrotny zwycięzca Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w dwuboju i trójboju nowoczesnym, Sebastian Stasiak brązowy medalista OOM w dwuboju nowoczesnym.

 

Aneta Lemieszbyła reprezentantka Polski, specjalizująca się w biegu na 400m i 800m. Największe osiagnięcia: srebrny medal Mistrzostw Świata Juniorów w biegu na 400 m, srebrny medal Halowych Mistrzostw Europy w 2002 w sztafecie 4x400 m, 5. miejsce w biegu na 800 m podczas Pucharu Świata w 2006r.            Robert Sommerzawodnik CWKS Legia Warszawa, reprezentant Polski w Pięcioboju Nowoczesnym; obecnie trener L.A w UKS Żoliborz ze specjalnością biegi. Uczestnik Maratonów w Warszawie z czasem 3h19".

 

GDZIE TRENUJEMY

 

Sezon 2024 rozpoczynamy od treningów biegowych na Wilanowie. O kolejnych lokalizacjach oraz wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco na naszym profilu Facebook.

 

WILANÓW

Termin: każda środa, od 13 marca do 30 października 2024 r. z wyłączeniem lipca i sierpnia.

Godzina rozpoczęcia treningu: 18:30

Czas trwania treningu: ok. 60 minut

Miejsce: ścieżka biegowa Wilanów  zobacz w Mapach Google >>

 

Zbiórka: teren pomiędzy budynkami Urzędu Dzielnicy Wilanów m. st. Warszawy przy ul. Klimczaka. Nie ma możliwości skorzystania z szatni.

Treningi biegowe dla wszystkich zainteresowanych osób pełnoletnich - kobiet i mężczyzn.

 

Przypominamy o konieczności rejestracji (formularz poniżej) i potwierdzeniu obecności na treningu na adres womensrun@abkgrupa.pl. Zachęcamy także do śledzenia naszego profilu na Facebooku, gdzie zamieszczać będziemy aktualne informacje dotyczące treningów.

 

REJESTRACJA

 

Jeżeli uważasz, że program Women's Run jest dla ciebie, dołącz do Nas! Po przeczytaniu i akceptacji regulaminu, prześlij nam swoje zgłoszenie wypełniając poniższy formularz. Wysłanie formularza jest jednoznaczne z przeczytaniem i akceptacją poniższego regulaminu uczestnictwa.

 

Jeżeli mamy już gotową grupę, dołączysz do niej bez jakichkolwiek opłat, jeśli nie to wspólnie będziemy pracować nad organizacją 25 osobowego zespołu i trenera. W formularzu podaj swój numer telefonu, aby łatwiej było się z tobą kontaktować. Na podstawie zgłoszeń tworzone są grupy treningowe.

 

         

Trwa wysyłanie...Błąd. Prosimy spróbować ponownie.Formularz wysłany.

 

REGULAMIN UCZESTNICTWA

 

I. Organizatorzy

 1. Organizatorem Treningów Women's Run, zwanych dalej „Treningami” jest ABK Grupa.

II. Cele i forma Treningów

 1. Popularyzacja biegania głównie wśród kobiet jako najprostszej formy czynnego wypoczynku i rekreacji ruchowej.
 2. Promocja aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia wśród lokalnej społeczności.
 3. Promocja poszczególnych Dzielnic m.st. Warszawy jako przyjaznych dla biegaczy i promujących zdrowy i aktywny styl życia.
 4. Integracja środowisk w dzielnicy zainteresowanych aktywnością fizyczną.
 5. Treningi mają charakter rekreacyjny i są wskazówką, jak w sposób aktywny i przyjemny można spędzać czas wolny.
 6. Treningi prowadzone są przez przeszkolonych trenerów, wyznaczonych do tego przez Organizatora.

III. Termin i miejsce

 1. Treningi odbywają się cyklicznie, 1-2 razy w tygodniu.
 2. Dokładny termin i miejsce Treningów ustala Organizator wspólnie z Partnerami.
 3. Szczegółowe informacje dotyczące Treningów dostępne są na stronie internetowej www.womensrun.pl.
 4. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany daty i/lub miejsca, przy czym Uczestnik zostanie o tym fakcie zawiadomiony poprzez zamieszczenie odpowiedniej informacji na stronie internetowej www.womensrun.pl.

IV. Uczestnictwo i Zgłoszenia

 1. Warunkiem uczestnictwa w treningach jest przesłanie wypełnionego poprawnie formularza rejestracyjnego i akceptacja regulaminu.
 2. Każdy Uczestnik Treningów ma obowiązek zapoznać się z regulaminem i zobowiązany jest do jego przestrzegania.
 3. Wszyscy uczestnicy Treningów muszą mieć ukończone 18 lat.
 4. Udział w treningach jest bezpłatny.
 5. Uczestnicy biorą udział w Treningach na swoją odpowiedzialność.
 6. Podczas trwania zajęć ich uczestnicy powinni stosować się do zaleceń trenerów. Zaleca się, aby uczestnicy Treningów mieli obuwie sportowe i odzież przystosowaną do biegania i aktualnych warunków pogodowych.
 7. Warunkiem uczestnictwa w Treningach jest wysłanie zgłoszenia do programu Women's Run za pomocą powyższego formularza, zawierającego: Imię i Nazwisko, e-mail lub telefon kontaktowy, nazwę Dzielnicy, w której Uczestnik chciałby trenować.
 8. Limit Uczestników jednego Treningu wynosi od 10 do 30 osób w zależności od miejsca, w którym są one przeprowadzane. Organizator zastrzega sobie możliwość zamknięcia zapisów po osiągnięciu takiej liczby zarejestrowanych Uczestników.
 9. Uczestnicy zobowiązani są do potwierdzenia udziału w treningu. W przypadku przekroczenia limitu uczestników, o udziale w treningu decydować może trener na podstawie kolejności zgłoszenia obecności u trenera w dniu treningu.
 10. Uczestnik musi wyrazić zgodę na poddanie się wymaganiom zawartym w niniejszym Regulaminie, w tym wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), w szczególności art. 6 tego rozporządzenia ustanawiający ogólne zasady zgodności przetwarzania danych. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne, lecz niezbędne do udziału w programie. Organizator zastrzega sobie, a także podmiotom z nim powiązanym, prawo do przeprowadzenia z każdym z Uczestników wywiadów, robienia zdjęć i/lub filmowania, używania imion i nazwisk, wizerunku, podobizny lub głosu oraz innych materiałów pochodzących lub związanych z uczestnictwem w Treningu na potrzeby reklamowe, promocyjne, a także możliwość ich wykorzystania w Internecie lub w transmisjach radiowo-telewizyjnych oraz na wszelkie inne potrzeby komercyjne z prawem do ich modyfikowania. Organizator zastrzega sobie również, a także podmiotom powiązanym, prawo do nieodpłatnego wykorzystywania na całym świecie wszelkich zdjęć, materiałów filmowych, wywiadów i nagrań dźwiękowych przedstawiających Uczestników. Tego rodzaju zdjęcia, materiały, wywiady i nagrania mogą być bezpłatnie umieszczane na wybranych nośnikach elektronicznych w katalogach oraz mediach, w tym w telewizji, radiu, gazetach, magazynach, na stronach internetowych i na wystawach, mogą być wykorzystywane na potrzeby reklamowe, promocyjne oraz do wszelkich innych celów komercyjnych związanych z działalnością prowadzoną przez Organizatora. Jednocześnie Uczestnik przyjmuje do wiadomości możliwość zmian, modyfikacji i skrótów związanych z użyciem imienia, wizerunku, podobizny, głosu czy też informacji biograficznych Uczestnika. Uczestnik oświadcza, że Organizator nie jest i nie będzie zobligowany do uiszczenia jakichkolwiek opłat związanych z uprawnieniami opisanymi w niniejszym punkcie. Uczestnik udziela Organizatorowi i podmiotom z nim powiązanymi, nieograniczonej licencji na używanie wypowiedzi, informacji, pomysłów Uczestnika w dowolnym celu, bez obowiązku powiadamiania i wynagrodzenia majątkowego Uczestnika, a w szczególności w celu reklamy i promocji Treningów.
 11. Uczestnicy Wydarzenia trenują na własną odpowiedzialność i ponoszą związane z tym ryzyko. Uczestnicy zgadzając się na udział w Wydarzeniu przyjmują do wiadomości, że udział w treningu wiąże się z wysiłkiem fizycznym i pociąga za sobą ryzyko kontuzji.
 12. Uczestnicy mają obowiązek rejestracji na stronie internetowej Wydarzenia, tym samym potwierdzając, że rozważyli i ocenili charakter, zakres i stopień ryzyka wiążącego się z udziałem w treningu i dobrowolnie zdecydowali się podjąć to ryzyko.
 13. Organizator nie zapewnia jakiegokolwiek ubezpieczenia na życie, zdrowotnego lub od odpowiedzialności cywilnej z tytułu choroby, wypadku, odniesienia obrażeń, poniesienia śmierci lub poniesienia jakichkolwiek strat bądź szkód, jakie mogą wystąpić w związku z obecnością i/lub uczestnictwem w Treningu. Uczestnikom doradza się, jeżeli uznają to za konieczne, by zakupili stosowne ubezpieczenie.
 14. Uczestnicy mają obowiązek dbać o swoje rzeczy podczas treningu w ramach Wydarzenia. Organizator oraz Partnerzy nie zapewniają depozytu.

V. Polityka prywatności

 1. Dane osobowe Uczestników dokonujących rejestracji przetwarzane są zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), w szczególności art. 6 tego rozporządzenia ustanawiający ogólne zasady zgodności przetwarzania danych. Uczestnikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania i usuwania.
 2. Dane osobowe Uczestników będą wykorzystane na potrzeby przesyłania informacji o Programie Women's Run, a także na wewnętrzne potrzeby administracyjne i analityczne ABK Grupa.
 3. Polityka prywatności administratora danych osobowych: www.abkgrupa.pl/polityka-prywatnosci.

VI. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Organizator nie odpowiada za rzeczy zaginione w trakcie trwania Treningów.
 2. Wiążąca i ostateczna interpretacja niniejszego regulamin przysługuje wyłącznie Organizatorowi.
 3. W sprawach nieujętych Regulaminem rozstrzyga Organizator.

 

Zapraszamy do śledzenia aktualnie realizowanych działań:

2024 ABK Grupa. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Organizator:

Jesteśmy Partnerem:

Partnerzy: