Women's Run - FUN RUN

Women's Run FUN RUN łączy przyjemne z pożytecznym!

 

Prowadzony od 2009 roku program promujący aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia wśród lokalnych społeczności Women's Run doczekał się nowej odsłony.

 

W ramach prowadzonych wspólnie z Urzędami Dzielnic m.st. Warszawy bezpłatnych treningów biegowych Women's Run, w okresie wakacji odbywają się specjalne treningi Women's Run FUN RUN, które łączą założenia programu z działaniami budowania świadomości choroby raka jelita wśród lokalnych społeczności w ramach projektu Rak Jelita Polska.

 

Prowadzony przez agencję ABK Grupa, Polski Klub Koloproktologii, Szpital Bielański, Urząd Marszałkowski i Miasto Stołeczne Warszawa program społeczny Rak Jelita Polska www.rakjelita.pl zawiera zróżnicowane działania, od szkolenia lekarzy rodzinnych, poprzez lokalne działania w firmach prywatnych i państwowych, aż po ogólne akcje promocyjno-informacyjne. Women's Run FUN RUN jest właśnie jedną z takich akcji - organizowana jest corocznie we wszystkich współpracujących z programem Women's Run dzielnicach Warszawy.

 

Celem FUN RUN jest budowanie świadomości potrzeby ruchu, promocja aktywności fizycznej oraz pokazywanie korzyści jakie dla naszego zdrowia daje uprawianie sportu. Wydarzenie ma również na celu promocję zdrowego odżywiania, a także wspieranie ogólnopolskiej kampanii społecznej „Rak Jelita Polska” budującej świadomość choroby raka jelita grubego dotykającej zarówno mężczyzn jak i kobiety. Jej celem jest zwrócenie uwagi na znaczenie wczesnego wykrywania tego rodzaju nowotworu, które skutkować będzie lepszymi wynikami w leczeniu. Więcej o programie Rak Jelita Polska na stronie www.rakjelita.pl.

 

19.08: Women's FUN RUN Ursynów

Lokalizacja: parking przed wejściem do Centrum Ursynów / Las Kabacki

 

Dużo słońca i masa radości z FUN RUN Ursynów 2017 !

 

W ostatnią sobotę na terenie Centrum Handlowego Ursynów odbyło się lokalne wydarzenie FUN RUN Ursynów 2017. W organizowanym przez agencję komunikacji marketingowej ABK Grupa oraz Centrum Ursynów wydarzeniu wzieli udział klienci Centrum oraz wszyscy zainteresowani mieszkańcy Dzielnicy Ursynów i okolic. Wydarzenie miało charakter prozdrowotny i realizowane było w ramach ogólnowarszawskiego programu Women's Run & More promującego aktywność i zdrowy styl życia.

 

Podczas FUN RUN Ursynów 2017 wszyscy chętni mogli skorzystać z bezpłatnych porad dietetyków, trenerów biegowych, trenerów personalnych i specjalistów w zakresie odżywiania. Do dyspozycji uczestników było również stoisko, na którym konsultantka oferowała zapisy na zabiegi z zakresu fotodepilacji i fotoodmładzania. Zapewnione atrakcje przygotowane zostały dzięki wsparciu Centrum Ursynów oraz partnerów wydarzenia – Centrum Zdrowia & Formy i salonu Depilconcept Ursynów.

 

W trakcie dnia zorganizowane zostały zawody z nagrodami i pokazy nowoczesnych form areobiku - Aerobic Cardio i aerobox. Każda osoba mogła również bezpłatnie i profesjonalne zbadać skład swojego ciała i skonsultować wyniki ze specjalistą. Fun Run to również zdrowe odżywianie dlatego podczas wydarzenia rozdanych zostało kilkadziesiąt kilogramów świeżych owoców, w tym brzoskwiń, będących znakiem rozpoznawczym programu Rak Jelita Polska.

 

Women’s Run Fun Run to także bezpłatny trening biegowy, w którym zachęcamy do ubierania wyróżniających nas w tym dniu kolorowych strojów pokazujących nasze wsparcie dla programu Rak Jelita Polska.

 

        

 

Zapraszamy do galerii zdjęć z wydarzenia na naszym profilu na facebooku: www.facebook.com/pg/womensrun/photos/?tab=album&album_id=1599421323430748.

 

Partnerzy:

  • Centrum Ursynów
  • Depilconcept Ursynów
  • Centrum Zdrowia i Formy
  • Urząd Dzielnicy Ursynów

 

Kalendarz Women's Run Fun Run 2017:

 

19.08 (sobota) : Women's Run FUN RUN Ursynów

Lokalizacja: parking przed wejściem do Centrum Ursynów / Las Kabacki

 

5.09 (wtorek) : Women's Run FUN RUN Włochy

Lokalizacja: siłownia plenerowa w Parku od strony ul. Cietrzewia / Park Cietrzewia

 

13.09 (środa) : Women's Run FUN RUN Bielany

Lokalizacja: teren ścieżki biegowej na skrzyżowaniu ulic Podleśnej i Gwiaździstej / Park Kępa Potocka (część bielańska)

 

16.09 (sobota) : Women's Run FUN RUN Wola

Lokalizacja: przy Hali sportowej "KOŁO", ul. Obozowa 60 (wjazd od ul. Długomiła) / Lasek na Kole

 

20.09 (środa) : Women's Run FUN RUN Wilanów

Lokalizacja: teren pomiędzy budynkami Urzędu Dzielnicy Wilanów m. st. Warszawy przy ul. Klimczaka

 

A wszystkie Panie, w ramach wspierania programu Rak Jelita Polska, zachęcamy do ubrania kolorowych strojów, które wyróżniają nas w tym dniu oraz zaznaczają nasze wsparcie.

Kalendarz ubiegłorocznych treningów Women's Run - FUN RUN 2016

 

23.07: Women's FUN RUN Bielany

Lokalizacja: Salon Toyota Bielany / Park Kępa Potocka

 

30.07: Women's FUN RUN Wola

Lokalizacja: Hala Sportowa „Koło”, ul. Obozowa 60, wejście od ul. Długomiła / Lasek na Kole

 

6.08: Women's FUN RUN Ursynów

Lokalizacja: pływalnia Aqua Relax, ul. Wilczy Dół 4 / Las Kabacki

 

10.08: Women's FUN RUN Włochy

Lokalizacja: siłownia plenerowa w Parku od strony ul. Cietrzewia / Park Cietrzewia

 

20.08: Women's FUN RUN Bemowo

Lokalizacja: parking sklepu Decathlon Bemowo / Park Górczewska

 

17.09: Women's FUN RUN Bielany

Lokalizacja: Salon Toyota Bielany / Park Kępa Potocka

Zapraszamy do śledzenia aktualnie realizowanych działań:

2022 ABK Grupa. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Organizator:

Jesteśmy Partnerem:

Partnerzy: